Bizden Haberler

TREDER Merkle'nin Almanya fabrikasını ziyaret etti

Treyler sektörünün tek temsilcisi Treyler Sanayicileri Derneği'nin Yönetim Kurulu üyeleri Merkle'ni...
Devamını Oku >> 04/04/2017

Türk treyler sektörü, zirveye taşındı


Treyler Sanayicileri Derneği TREDE...
Devamını Oku >> 14/11/2016

TSE’YE ULUSLARARASI TAŞIMACILIKTA ÖNEMLİ BİR SORUMLULUK DAHA…
Bozulabilir gıda maddeleri taşımacılığında kullanılan özel ekipmanların uygunluk değerlendirme işlemleri TSE tarafından yapılacak.
Devamını Oku >> 26/10/2016

2. Treyler Zirvesi
Türk treyler sektörünün dünya yolculuğu 9 Kasım’da “Zirveye” taşınıyor

TREDER’in 9 Kasım’da düzenleyeceği 2. T...
Devamını Oku >> 19/10/2016

TREDER bir milyar dolarlık ihracat hedefini Ankara’ya anlattı
Ekonomi Bakanlığı, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve TSE ile biraraya gelen TREDER Heyeti, özellikle ihracat kanallarının açılması,...
Devamını Oku >> 09/09/2016


Üye Firmalar

Aksoylu Trayler Römork Sanayii Ve Ticaret A.Ş. ALİ RIZA USTA TANKER SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. AYDENİZ DORSE KARASÖR OTOM.NAK.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. Bülent Ramazan Treyler Sanayi LTD ŞTİ DURMUŞ ÖZGÜL OTOMOTIV İTH. İHR. SAN. VE TİC. A.Ş. Efe Endüstri ve Ticaret A.Ş. Koluman Otomotiv Endüstri A.Ş. Krone Ticari Araçlar San. ve Tic. A.Ş. Makinsan Treyler Sanayi ve Ticaret Ltd Şti NURSAN GIDA OTOMOTİV NAK. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. OK KARDEŞLER TREYLER SAN. ve TİC. A.Ş. Otokar Otomotiv ve Savunma Sanayi A.Ş. ÖZTREYLER DEMİR ÇELİK MAK. OTOMOTIV İNŞ. SAN. VE TİC. A.Ş. SERİN TREYLER A.Ş. Seyit Usta Treyler Sanayi Ve Tic. Ltd.şti. TAKDİR PETROL KÖMÜR OTOMOTİV NAK. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. TIRSAN TREYLER SAN. TIC. VE NAKLİYAT A.Ş. Worthington & Arıtaş Yalçın Dorse Damper San. Tic. Ltd. Şti.