Komodo Treyler

Firma Adı : Komodo Treyler Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti.
Adres : Büyükkayacık OSB Mah. 416.Sk No:4A/1 Selçuklu/Konya
Tel : +90 332 342 41 00
Fax : +90 332 342 41 00
E-mail : info@komodo.com.tr
Web : https://www.komodo.com.tr

Kuruluş Tarihi :
Faaliyet Alanı :
Ödenmiş Sermayesi:
Üretim Alanı :
Personel Sayısı :
Firma Hakkında :

Şirketimiz ticari hayatına 1997’de kamyon, tır ve treyler için yedek parça tedarikçisi olarak başlamıştır. 2003 yılında Ali Yayla Otomotiv adı altında sıfır ve ikinci el çekici ve treyler galerisi olarak ticari hayatına devam etmiştir.

Yılların getirdiği sektör tecrübesi sonucunda, gelişen ve büyüyen treyler pazarında pay sahibi olabilmek için Komodo Treyler adı altında özel amaç ve projeler için lowbed üretimine başlamıştır. Biz şimdilerde üstün tecrübesi ve yeniliğin gücü ile global bir üretici olmayı hedeflemektedir. Ana yollarda veya off-road yollarda, ağır iş operasyonları için, ekstrem dirençli ve zeki çözümler bulmak ve geliştirmek için her gün sıkı bir şekilde çalışıyoruz.

Çok araçlı ulaşımların zorlu yollarında etkili çözümler bulmakta, yurt içi pazarında etkileyici bir üne sahibiz. Kullanışlı araç dizaynlarının meydana gelmesini sağlayan tavizsiz özverimiz, yüksek üretim standartları ve müşteri odaklı satış ve servis ile kombin edilmiştir.  Üretim, yüksek teknoloji standartlarına dayandığı için ziyadesiyle ekonomik ve güvenilir operasyonlardır.

Sonuç olarak, amacınıza uygun ve ince ayarlanmış araçları hizmetinize sunmaktayız.

Reklam
Üye Firmalarımız

Arama kelimesini yazın ve arama yapın

Shopping Cart