Star Yağcılar

Firma Adı : Star Yağcılar Treyler
Adres : Halilbeyli OSB Mah. Enerji Cad. NO:9/1 Kemalpaşa,
İzmir/Türkiye
Tel : +90 232 887 12 54
Fax : +90 232 887 12 55
E-mail : info@staryagcilar.com.tr
Web : http://www.staryagcilar.com.tr

Kuruluş Tarihi :
Faaliyet Alanı :
Ödenmiş Sermayesi:
Üretim Alanı :
Personel Sayısı :
Firma Hakkında :

STAR Yağcılar Treyler, her yıl artan kapasitesi ve işinde uzman ekibiyle sektöründe Türkiye’nin lider araç üstü ekipman markalarından biridir. Araç üstü ekipman ve treyler sektöründe, dünyayla rekabet edebilir seviyede bir altyapı oluşturan Star Yağcılar Treyler, araç üstü ekipmanlarının tüm detaylarının planlanarak imal edildiği devasa fabrikamızda, dünyanın farklı kıtalarındaki çeşitli otomotiv markalarına üretim yaparak, ihracatını her geçen gün arttırmaktadır.

STAR Yağcılar Treyler, araç üstü ekipman üretimini dünya standartlarında yapmasını sağlayan insan kaynağına, teknik bilgiye ve donanıma sahiptir. Uzman ve deneyimli mühendislerden oluşan Ar-ge ve Ür-ge ekibiyle inovasyon ve yenilikçi düşünceleri destekleyen, işbirliğinin gücüne inanan firmamız kaliteli ve sürdürülebilir hizmet vermektedir.

STAR Yağcılar Treyler, önemle üzerinde durduğu müşteri memnuniyeti, gelişmiş satış sonrası hizmet ağı, tüm paydaşlan ile kurduğu uzun soluklu ve güvene dayalı iş ilişkileri ile müşterisinin başarısına odaklı çalışmaktadır.

Araç Üstü Ekipman sektörünün öncü ve lider markası olan şirketimiz, Türkiye ve dünyadaki iş ortaklarımız için kusursuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışıyoruz. Ekip olarak yarını düşünüyor, iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını öngörüyor, tasarlıyor ve üretiyoruz. Yenilikçi ürün ve hizmetlerimizle iş ortaklarımıza ve müşterilerimize değer katıyoruz.

Profesyonel ve verimli hat yerleşimi ve üretim sistemi kurulumunu tam anlamıyla gerçekleştiren Star Yağcılar olarak, teknolojik üretimin getirdiği üretkenlik ve rekabet avantajına sahibiz. Geleceğin teknolojilerine bugünden ulaşma ilkemizle, Ar-ge yatırımlarımızı gerçekleştiriyor, sürücüleri yeni teknolojilerle buluşturmak için çalışıyoruz. Ülkemizin gururu olma hedefiyle dünya standartlarında üretim yapılan modern fabrikamızla, ülkemizin en büyük ticari araç üretim yapılan üslerinden birisiyiz.

Üye Firmalarımız

Arama kelimesini yazın ve arama yapın

Shopping Cart