Güven, 2022 yılında 550 adet silobas ile rekor kırdı
Posted in Haber

46 yıldır İskenderun Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren inşaat, hazır beton, çimento, hafriyat, yem ve gıda nakliyesinde kullanılmak üzere ürettiği O4 sınıfı yarı römork araçlarla adından her zaman söz ettiren treyler firması Güven,  gerek ülkemizde gerekse de küresel dünya pazarında rekabet etmeye , imal ettiği nitelikli araçları dünyanın her köşesine göndermeye devam ediyor.

Türkiye silobas pazarında lider olan Güven,  46 yıldır  ürettiği  yarı römork silobas ihracatı ile  2022 yılında  toplamda 550 adet O4 sınıfı yarı römork aracı Türkiye ve dünya pazarına sundu. Bu rakam hem adet anlamında hem de şirkete sağladığı ciro anlamında rekor anlamına geliyor.

Güven Genel Müdürü Yardımcısı  Mehmet Kirmit, şu açıklamaları yaptı:
En İyiler Her Zaman Güvenle İlerler” mottosuna “Türkiye’nin Güven’i var” mottosunu ekleyen Güven, satış sonrasında müşterisine destek vermeye devam etmektedir. Firma, ürettiği kaliteli ürünlerin yanı sıra müşterilerine sunduğu finansman olanakları, yenilikçi ürünler, satış sonrası hizmet ve ileri seviyedeki müşteri memnuniyeti ile göz doldurmaktadır.

3D bilgisayar teknolojisini kullanarak tasarım harikası ürünler yapan Güven bu konuda her zaman öncü konumda yer alıp ülkemizi başarıyla temsil etmiştir. Özellikle yarı römork ürün gamında V tip silobas, millenium tip silobas, damper, damper silobas, treylermikser v.s araçlar üreten firma,  başta ülkemiz olmak üzere  Amerika, Almanya, Rusya, Ortadoğu ve Arap ülkeleri, Afrika, Türki Devletler pazarına dünyanın dört kıtasına üretim yapmaktadır.

Güven’in 2023-2024 hedeflerini üretim kapasitesinin daha da arttırmak, inşaat ve nakliye sektörüne daha fazla çözüm ortağı olmak ve ihracat yapılan ülke sayısını daha da fazlalaştırmak şeklinde belirledi.  Covid-19 pandemi salgının ülkemiz ve dünya üzerinde yarattığı olumsuz şartlara rağmen kalite ve adet üretiminde asla taviz vermediklerini belirten şirket yetkilileri firma bayrağını her zaman en yükseklerde dalgalandıracaklarını söylediler. Güven,  artan iş gücü istihdamı ve Türk ekonomisine sağladığı katkı ile bölgemizin gururu olmaya devam etmektedir.”

Bu gönderiyi paylaş
Reklam
Üye Firmalarımız

Arama kelimesini yazın ve arama yapın

Shopping Cart