Krone Türkiye, Nakdi ve Ayni Yardımlarıyla Depremin Yaralarını Sarmaya Çalıştı
Posted in Haber

Depremin ilk anından itibaren ayni yardımlarını yapan Krone Türkiye, 100 bin TL’lik ilk yardım bağışına ilave 250 bin euro bağışta bulunmaya karar verdiğini açıkladı. Krone, ayrıca tüm dünyadaki çalışanlar arasında başlattığı bağış kampanyası ile 6 bin Krone çalışanını Türkiye için destek olmaya çağırdı.

Krone, yaptığı açıklamalarda şu bigilere yer verdi: “Krone ailesi olarak, genel merkezimiz Almanya’nın desteği, çalışanlarımızın duyarlılığı ve emeğiyle deprem bölgesindeki acil ihtiyaçların karşılanması için maddi ve ayni yardımlar gerçekleştirdik.

Depremin ikinci gününde, acil yardım olarak kışlık giyim, battaniye, gıda, içme suyu ve hijyenik malzemeleri treylerimize yükleyerek ilgili kamu kurumları tarafından belirlenen Kahramanmaraş’ın Koçovası ve Küçüktatlar köylerine ulaştırdık.

Genel merkezimiz Almanya büyük bir hassasiyetle süreci ilk andan itibaren takip ederek Krone Türkiye’nin 100 bin TL ilk yardım bağışına ilaveten 250 bin euro bağışta bulunmaya karar verdi.

Ayrıca tüm dünyadaki çalışanlar arasında başlattığımız bağış kampanyası ile 6 bin Krone çalışan Türkiye için destek olmaya devam ediyor.

Afet bölgesine yardım malzemesi taşıyan Krone markalı treylerlere yetkili servislerimizde ücretsiz, 7/24 yol yardım desteği sağladık.

Yaşanan felaketlerin son bulmasını ümit ediyor ve bu zor günleri birlik ve dayanışma içerisinde aşacağımıza yürekten inanıyoruz.”

Bu gönderiyi paylaş
Üye Firmalarımız

Arama kelimesini yazın ve arama yapın

Shopping Cart