Nevpa, İngiltere’deki Şirketiyle CV Show’a Katıldı
Posted in Haber

Treyler ve ticari araç sektörünün önde gelen tedarikçilerinden Nevpa, İngiltere’de bin 500 metrekarelik üretim-dağıtım merkezini hizmete açtı. Nevpa UK Ltd, adıyla hizmet verecek şirket,  18-20 Nisan tarihleri arasında 200’den fazla firmanın yer aldığı 2023 CV Show Birmingham-İngiltere fuarında ilk olarak boy gösterdi.

 

Nevpa, otomotiv tedarikinde yurtdışı açılımlarını sürdürüyor. Almanya, BAE’den sonra İngiltere’de de şirket kuran Nevpa, uluslararası hedefleri doğrultusunda yatırımlarına devam ediyor. İngiltere’deki firma hakkında bilgi veren Nevpa Genel Müdürü Mehmet Ortaç şunları söyledi:

“Nevpa Group bünyesindeki, Nevpa UK adındaki firmamız Leicester, Thurmaston’daki bin 500 metrekare alan üzerine kurulu. Merkezimizde 10 binlerce ürünü stoklama ve üretme kapasitesine sahibiz. Ticari araç sektöründeki bilgimizi paylaşma ve müşterilerimize ertesi gün teslimat yapabilme fırsatını yakaladık. Ayrıca İngiltere’deki ve yurtdışındaki onaylı tedarikçilerimizle işbirlikçi çalışma ilişkilerimizi güçlendirmeyi umuyoruz. Bu, Nevpa Grubu için çok heyecan verici yeni bir sayfa olacak.”

İngiltere’nin en büyük etkinliği

18-20 Nisan tarihleri arasında CV Show’da yer aldıklarını belirten Ortaç, yerli bir firma olarak katılmanın avantajını kullandıklarını söyledi. Fuarda bir çok yeni ürünle müşterilerinin karşısında olduklarını kaydeden Ortaç, kayar baba, hızlı perde sistemi, arka kapılar başta olmak üzere çok sayıda üründe yeniliğe gittiklerini açıkladı. Fuar 200’den fazla firmaya ev sahipliği yaptı.

 

Bu gönderiyi paylaş
Reklam
Üye Firmalarımız

Arama kelimesini yazın ve arama yapın

Shopping Cart