Oto Taşıyıcı Treylerde ‘Usta’ İşi Çözüm
Posted in Haber

Yeni oto taşıyıcı treyleri müşteri ihtiyaçlarına göre tasarladıklarını belirten Seyit Usta Treyler Genel Müdür Yardımcısı Alp Arslan, “Oto taşıyıcı treylerde kalitemizi ve anlayışımızı ispat etmeyi başardık. Usta işi oldu diyebiliriz. Yoğun bir 2,5 ay geçirdiğimizi söyleyebilirim. Markamız için yeni bir başarı hikayesi oldu.” dedi.

 

2024 yılında yeni oto taşıyıcı treyler ile yıla hızlı bir giriş yapan Seyit Usta, ürünün teslimatlarına başladı. Sakarya’daki fabrikanın üretim kapasitesi ve kabiliyeti açısından oto taşıyıcı için isabetli bir karar olduğunu vurgulayan ”Seyit Usta Treyler Genel Müdürü Seyit Arslan, ürünün fikir ve geliştirme aşamaları hakkında şunları söyledi: “Bu projeyi geliştirirken hem oto taşıyıcı firmalarıyla hem de şoförlerle bir araya geldik. İki buçuk aylık gibi bir süre içerisinde, projeyi hayata geçirdik.

 

Yeni siparişler gelmeye devam ediyor

Yeni oto taşıyıcıda Seyit Usta markasına yakışacak kalite ve yeniliklerin bulunduğunu kaydeden Arslan, kullanıcının hayatını kolaylaştıracak, ürün güvenliğini arttırabilecek bir araç geliştirdiklerinin altını çizdi. “Müşterilerimizden gelen bildirimler, piyasanın böyle bir araca ihtiyaç duyduğu oldu. Yoğun bir 2,5 ay geçirdiğimizi söyleyebilirim. Markamız için yeni bir başarı hikayesi oldu.” Ürün teslimatına hazırlandığımız, siparişler var. Bir taraftan siparişler gelmeye devam ediyor. Çünkü üründeki ince işçiliği, kaliteyi gören müşterimiz başka müşterilere için referans oluyor” diyen Arslan, doğru yolda olduklarını ve bunun kendilerini daha da motive ettiğini söyledi.

 

Daha konforlu,

daha güvenli

Alp Arslan, oto taşıyıcıda önemli özelliklerden bir tanesinin yükleme rampasının hidrolik uzatma dışında yüksekliğinin de ayarlanabiliyor olmasının kullanıcıya kolaylık sağladığını, taşınan ürünün de yolda zarar görmesinin engellediğini belirtti. Aynı zamanda iki katlı yükleme imkanı sağlanan oto taşıyıcının alt bölümünün 12 cm daha alçaltılabildiğini belirten Arslan, bu sayede üst bölmede daha yüksek araçların da taşınmasına olanak sağlandığını, vurguladı.

İlk olarak araç üstü 5’li oto taşıyıcı treyleri piyasaya sunduklarını belirten Arslan, diğer ürünlerle ilgili taleplerin gelmeye başladığını bu çerçevede yıl içerisinde kamyon römork ürünlerini çıkartacaklarının müjdesini verdi.

 

Üye Firmalarımız

Arama kelimesini yazın ve arama yapın

Shopping Cart