Şehitler Haftası ile ilgili duruyumuz
Posted in Haber

BASIN AÇIKLAMASI

 

TREDER Başkanı Yalçın Şentürk Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde başlatılan “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” kampanyasına destek kararını açıkladıktan sonra yoğun bir destek gördüklerini ve şu an 186.000.-TL’yi geçen katkılarından dolayı tüm destekçilere bir teşekkür mesajı yayınladı. Yalçın Şentürk’ün yayınladığı mesajda şunları söyledi;

 

Saygıdeğer Kamuoyu,

Türk Milleti neciptir, münevverdir. Siz bu yüce milletin saygıdeğer ve vatansever evlatlarına bir kez daha teşekkür ediyorum. Yaşadığımız her zor dönemde elini taşın altına koyan ve birlik- beraberlik duyguları ile tek vücut olan bu millet yaşadığımız bu günleri de atlatacaktır. Yeter ki; inanalım yeter ki çalışalım ve sabredelim.

Sayın Cumhurbaşkanımızın yapmış olduğu kampanyayı biz dernek olarak çok önemsedik. Birbirimize destek olmaya en çok ihtiyacı olduğu günlerde bizler de   kampanyaya elimizden geldiğince destek olmaya çalışıyoruz. Tüm sektör paydaşlarımızı davet ettik. Şu ana kadar Allah’a çok şükür ciddi bir destek gördük. Bu illetten kurtulana kadar da bu çabalarımızı en üst düzeyde sürdüreceğiz.

Bir kez daha tüm sektör paydaşlarımızı “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” kampanyasına destek vermeye davet ediyorum. Şu ana kadar katkı sağlayan tüm firmalarımıza, eş-dost, arkadaşlarımıza da şükranlarımı sunuyorum.

Bu vesile ile bu hafta kutlanacak olan “Şehitler Haftası” anlamında; bu büyük ülkeye, al bayrağımıza, bağımsızlığımıza ve vatan toprağımızın kutsiyetine canını adamış, kanını seve seve akıtmış aziz şehitlerimizi saygı, minnet ve rahmetle anıyorum. Ruhları şad, mekanları cennet olsun.

 

Yalçın ŞENTÜRK

Yönetim Kurulu Başkanı

 

Reklam
Üye Firmalarımız

Arama kelimesini yazın ve arama yapın

Shopping Cart