TREDER başkanlığına yeniden Yalçın Şentürk seçildi
Posted in Haber

Treyler Sanayicileri Derneği’nin (TREDER) 10. Seçimli Olağan Genel Kurul toplantısı 3 Haziran 2022 tarihinde İstanbul’da gerçekleştirildi. Yalçın Şentürk bir dönem daha başkanlığa seçildi. Başkan Yardımcıları Kaan Saltık ve Kartal Erköy oldu. TREDER Genel Sekreteri Göktan Güçlü’nün 2021 faaliyetleri ile ilgili bilgilendirme yaptığı genel kurulda, mali tablolar oybirliği ile ibra edildi ve bu yıl içinde yapılacak çalışmalar masaya yatırıldı.

 

TREDER’in yapılan 10. Seçimli Olağan Genel Kurul toplantısında mevcut başkan Yalçın Şentürk, tekrar başkanlığa seçildi.

Seçim sonrası açıklama yapan TREDER Başkanı Yalçın Şentürk, treyler sektörünün pandemiyle birlikte yükselişe geçtiğini belirterek, sektörün tek temsilcisi olarak TREDER’in de bu gelişime önderlik ettiğini kaydetti.

İkinci dönem başkanlığa seçilmesiyle ilgili açıklama yapan Şentürk, “TREDER gerçek bir aile oldu. Bu başarıları el ele vererek hep beraber gerçekleştirdik. Tüm üyelere gösterdikleri ilgi ve destek için teşekkür ediyorum. Birlikte olduğumuz zaman, her türlü sorunun üstesinden geleceğimize inanıyorum” şeklinde konuştu.

Türk treyler sektörünün ihracata dayalı büyüdüğünü vurgulayan Şentürk, yılın ilk yarısında tedarik sorunlarına karşın büyümeyi sürdürdüklerini ifade ederek, Türk treyler sektörü için geleceğin çok parlak olduğunu söyledi.

 

45 yıllık tecrübe

Yalçın Şentürk, TREDER üyesi olan Yalçın Dorse’nin kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütüyor. 1978 yılında treyler sektörüne adım atan Şentürk’ün kurucusu olduğu Yalçın Dorse, Türkiye ve dünyanın en önemli özel araç üreticileri arasında yer alıyor.

Yalçın Şentürk, 2007 yılından itibaren TREDER’in ulusal ve uluslararası organizasyonlarda başarı ile temsil edilmesine katkı sunuyor.

 

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELİKLERİ

Yalçın ŞENTÜRK (Başkan) / Yalçın Dorse

Selçuk Kaan SALTIK (Başkan Yardımcısı) /Koluman

Kartal ERKÖY (Başkan Yardımcısı) / Krone

Fuat ERDEM / Öztreyler

Fatih MARAŞ /OKT Trailer

Nesimi AYDENİZ / Aydeniz Dorse

Ali İhsan ÇULHA / Makinsan

 

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELİKLERİ

Mehmet Akif SERİN / Reis Treyler

Mehmet KİRMİT / Güven Makina

Veli Yağcı / Staryağcılar

Bülent RAMAZAN / BRF Trailer

Cebrail KARAARSLAN / Orthaus

 

DENETİM KURULU ASİL ÜYELİKLERİ

Kerem TAŞ / Schmitz Cargobull

Mehmet ÖZGÜL / Özgül

Ahmet İZGİ / Reis

 

DENETİM KURULU YEDEK ÜYELİKLERİ

Ahmet BAYKUŞ / Sinanlı Tanker

Ufuk ÖZÜNLÜ / Özünlü

Harun ALIM / Scorpion

Bu gönderiyi paylaş
Üye Firmalarımız

Arama kelimesini yazın ve arama yapın

Shopping Cart