Treyler Sanayicileri Konya’da buluştu
Posted in Haber

TREDER, üyeleri ve tedarikçileriyle iftarda buluştu. Konya Sanayi ve Ticaret Odaları ile bir araya gelen TREDER üyeleri, olası işbirliklerini görüştü.
Treyler sektörünün tek temsilcisi Treyler Sanayicileri Derneği (TREDER),
Mart ayı yönetim kurulu toplantısını 15 Mart 2024 tarihinde Ramada Plaza By Wyndham Konya’da gerçekleştirdi. Konya Sanayi Odası Başkanı Mustafa Büyükeğen ve Konya Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Öztürk ile bir araya gelen TREDER üyeleri, sektörün önündeki sorunları ve fırsatları görüştü.

Konya Sanayi Odası Başkanı Mustafa Büyükeğen treyler sektörünün son yıllarda yaptığı üretim ve ihracatla çok önemli bir sektör olduğunu kanıtladığını belirterek “Treyler üretiminde Konya’nın çok önemli bir rolü var. Sektörün önünün açılması için TREDER ile her türlü işbirliğine açığız. Sektörün önündeki engelleri kaldırmak için birlikte hareket edebiliriz.” dedi.

TREDER üyelerini ziyaret eden Konya Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Öztürk ise İstanbul’un yeteri kadar büyüğünü, üretimin ve faaliyetlerin Konya gibi bölgelerde yapılması gerektiğini savundu. Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Konya Tarım Fuarı’nın çok başarılı geçtiğinden bahseden Öztürk, treyler sektörünün de bir fuara kavuşması gerektiğini dile getirdi.


İftarda üyeler
i ve tedarikçileriyle bir araya gelen TREDER Başkanı Yalçın Şentürk, treyler sanayisinde çok önemli bir yere sahip olan Konya’da yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirmekten son derece memnun olduğunu dile getirerek, sektörün göstermiş olduğu birlik ve beraberliğin devam etmesini diledi.

 

Üye Firmalarımız

Arama kelimesini yazın ve arama yapın

Shopping Cart